Zur Navigation | Zum Inhalt
Výzva: Máte zájem přispět k obsahu našich webových stránek? Kontaktujte administrátora nebo obecní úřad.
 
Informace obce
Výstavba za viaduktem - první vizualizace Tisk E-mail

zatrati2.jpg Od Ještědské stavební společnosti s.r.o. jsme obdrželi několik prvních vizualizovaných studií možné výstavby v prostorách za viaduktem (naproti garážím). V dané lokalitě, o jejíž zástavbě v uplynulých letech uvažovalo několik investorských skupin, by se skutečně v brzké době mohla realizovat postupná výstavba cca 50 domků, které jsou v několika typizovaných a modulárně upravitelných variantách. Předpokládané rozmístění a vizualizace si můžete prohlédnout v tomto příspěvku.

 

zatrati1.jpg

zatrati3.jpg zatrati4.jpg

 

 

 

 


Přidat komentář (2 Komentáře:)

 
Výstavba přeložky I/9 zahájena Tisk E-mail

muk2008a.jpg Ve čtvrtek 23.října 2008 proběhlo v areálu společnosti SaM Silnice a mosty a.s. v Sosnové slavnostní zahájení a poklepání na základní kámen stavby přeložky silnice I/9 a výstavby mimoúrovňové křižovatky u Sosnové.

Zahájení stavby proběhlo za účasti hejtmana libereckého kraje Petra Skokana, starosty obce Sosnová Luboše Michálka, starostky České Lípy Hany Moudré a řady dalších hostů z řad investora, projekce, ředitelství silnic a dálnic, realizátorů výstavby, starostů okolních obcí a médií.

Na rozdíl od spíše optimistických projevů ostatních řečníků vyjádřil starosta obce naše pochopení pro potřebu nových komunikací, ale zároveň obavy z dopadů výstavby na život občanů obce.

Celý článek...
 
Dotace z programů podpory sportu pro rok 2008 Tisk E-mail

adidas_karate.jpg Do 15.února 2008 mohou občané a organizace podávat žádosti o poskytnutí obecní dotace v rámci Programu I a II na formulářích, které jsou k dispozici na Obecním úřadu v Sosnové nebo ke stažení na těchto internetových stránkách.

Zastupitelstvo obce Sosnová stejně jako v loňském roce připravilo pro občany a sportovní organizace možnost získání finanční podpory pro jejich sportovní vyžití. Programy slouží k podpoře veřejně prospěšných činností subjektů, které ve svých stanovách mají jako jednu z hlavních činností provozování sportovních a tělovýchovných činností a k podpoře individuálních sportovních aktivit obyvatel obce.

Celý článek...
 
Porucha vodovodního řadu Tisk E-mail

Dne 1.12.2007 došlo k poruše vodovodního řadu v obci Sosnová. Na opravě pracuje SČVaK, oprava potrvá nejméně do 14.00 hodin.

Zásoování pitnou vodou je zajištěno prostřednictvím cisterny, která bude pendlovat po Sosnové.


 

 
Informace pro občany České republiky Tisk E-mail

Informace pro občany České republiky o zapisování dětí do cestovního dokladu rodiče a platných občanských průkazech.

Ke stažení zde: Máte platný občanský průkaz?
Ke stažení zde: Zapisování dětí do cestovního dokladu rodiče.

 

 

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 Následující > Konec >>

Výsledky 208 - 216 z 233