Zur Navigation | Zum Inhalt
Poplatky v roce 2016: svoz komunálního odpadu (popelnice) - Kč 350/osoba.
 
Informace obce
Přerušení dodávky elektrické energie Tisk E-mail

Upozorňujeme občany, že z důvodů prací na rozvodech vysokého napětí u obce Sosnová bude v obci přerušena dodávka elektrické energie v těchto dnech:

28.3.2009 od 8.00 do 16.00

6.4.2009 od 7.30 do 10.30

10.4.2009 od 13.00 do 16.00

 

 
Dotace z programů podpory sportu pro rok 2009 Tisk E-mail
Do 31.března 2009 mohou občané a organizace podávat žádosti o poskytnutí obecní dotace v rámci Programu I a II na formulářích, které jsou k dispozici na Obecním úřadu v Sosnové nebo ke stažení na těchto internetových stránkách. 
Celý článek...
 
Na webu nic moc Tisk E-mail
Tak jsem si přečetl v diskusním fóru několik příspěvků, v nichž čtenáři volají po větší aktuálnosti našeho webu (totéž se týká i Sosnováčku). Dávám jim za pravdu, jenže netuším, co s tím.

V podstatě od začátku existence těchto webových stránek se snažíme najít pár lidí, kteří by občas poslali nějaký příspěvek. Skoro každý ho slíbí. Jen k jeho sepsání nikdy nedojde. Už jich mám na cestě dvacet, třicet?

Takže to zpravidla funguje tak, že je třeba akci vymyslet, prosadit, zorganizovat. A pak o ní ještě napsat článek. Například na škole smyku bylo tak tři desítky lidí ze Sosnové. S kým jsem mluvil, ten byl spokojen. Jenže ani jedna fotka, ani jeden článeček. Totéž maškarní, mikulášská, drakiáda, divadlo.

Oslovil jsem zástupce obou sportovních klubů v Sosnové, ať mi dodají termíny jejich sportovních utkání. Tedy nic složitého. Když jde o peníze, tak žádost sepsat umějí. Teď ale nešlo o peníze, takže nic.

Nejsou jen kulturní či sportovní akce. Je i řada šlendriánu: ten pálí v komíně bůhvíco, onen zase zakládá černou skládku a vozí tam binec ze zahrady. Nebo tamhle je nepořádek kolem kontejnerů. Stačí vzít foťák nebo jen popsat problém, který nás pálí.

Dělám webu administrátora. To znamená, že se starám o to, aby web fungoval. V tom za roky provozu nebyl zásadní problém. A dostanu-li materiály ke zveřejnění, zveřejním je (tímto děkuji těm, kteří občas přispějí). Ale tvůrce obsahu s výjimkou formálních zápisů (usnesení ZO, RO, úřední deska) musíte dělat především vy, občané Sosnové.

Znovu prosím kohokoliv, kdo je ochoten přispět svojí prací k obsahu tohoto webu, ať nás kontaktuje. Jinak stav "tady chcípnul pes" nijak nezměníme.
 
Výstavba přeložky silnice I/9 pokračuje Tisk E-mail

V souvislosti s výstavbou přeložky silnice I/9 dojde v nejbližších dnech k zásadní úpravě provozu na této komunikaci. Po dobu odstřelu skalního masivu bude doprava vedena přes obec Sosnová (od pondělí do soboty mimo nedělí a svátků vdy od 10:00 do nejdéle 12:00).

Bližší informace si můžete přečíst v přiloženém dokumentu zde

 
Škola smyku Tisk E-mail

autodromx.jpg Dne 17.1.2009 (sobota) se na autodromu v Sosnové uskuteční ve spolupráci s vedením autodromu a Obecního úřadu Sosnová škola smyku pro sosnovské občany.

Předběžný program:

09.00 - prezence
09:15-10:30 - teorie bezpečné jízdy v učebně
poté budou účastníci rozděleni do 3 skupin a postupně se vystřídají v sekcích: slalom, kluzná plocha v zatáčce, kluzná plocha na rovině, kde si za účasti instruktora mohou vyzkoušet své dovednosti při ovládání vozu.

Školu smyku absolvuje každý ve svém vozidle a na vlastní nebezpečí. Protože je počet účastníků omezen, je třeba se přihlásit e-mailem na adresu: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . V přihlášce uveďte jméno a adresu. Účast na akci je zdarma, podmínkou je řidičský průkaz skupiny B, vůz a doklady od vozu.

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 Následující > Konec >>

Výsledky 208 - 216 z 238