Zur Navigation | Zum Inhalt
Obecní úřad nabízí novou službu: laminování dokumentů. Formát A4 (lesklá/matná, 80-125 mikronů - 20,- Kč, formát A5 (lesklá/matná, 80-125 mikronů 15,- Kč, menší formáty (vizitky, foto) - 10,- Kč.
 
Informace obce
Třídíme odpad? Tisk E-mail

popel.gifTřídíme. Je však v našem zájmu, abychom třídili ještě víc. A proč, to se dozvíte v následujícím článku. 

Každý z nás vyhodí za rok asi 150 - 200 kg odpadů. Pokud však odpady už doma třídíte a dáváte je do barevných kontejnerů, umožníte recyklaci více než třetiny tohoto množství. Za rok tak můžete vytřídit až 30 kg papíru, 25 kg plastů, 15 kg skla.

Pokud budete jednotlivé druhy odpadů správně třídit, umožníte jejich další zpracování. Odpady, které vhodíte do barevného kontejneru, odveze svozové auto na dotřiďovací linku. Odtud putují do zpracovatelských firem, kde z odpadů vznikají nové výrobky - to je recyklace odpadu.

A proč třídit víc?

Celý článek...
 
Správce sportovního areálu - tenisový a volejbalový kurt Tisk E-mail

lajnovaka.jpg Obecní úřad hledá spolupracovníka pro funkci správce tenisového a volejbalového kurtu. Zájemci nechť se informují u starosty.

Rámcová náplň činnosti: zpřístupňování areálu, dohled nad stavem kurtů, evidence využití areálu, inkasování úhrad od platících sportovců.

 
Nabídka pohledů Tisk E-mail

pohledy.jpg Obecní úřad nabízí zájemcům možnost pořízení sady pohlednic s námětem obce Sosnová. I v době elektronické komunikace můžete svým přátelům a známým poslat pohled. A trocha propagace naší hezké obce určitě neuškodí.

Cena za sadu 5 kusů pohledů: Kč 20,- . Zakoupit lze na Obecním úřadu.

 
Slovo starosty - změna firmy na svoz odpadu Tisk E-mail

popelnice.jpgVážení spoluobčané, na konci února dochází ke změně dodavatele služby na svoz komunálního odpadu v obci. Při této příležitosti dojde k výměně nádob - popelnic - za nové.

Proto Vás žádám, abyste v den svozu, t.j. 26.2.2007, všechny nádoby, které máte v užívání, vyndali před své objekty. Toto platí i pro nádoby, které nebudou naplněny odpadem. V ten den dojde k výsypu popelnic a zároveň k jejich výměně za nové.

Věřím, že s Vaší pomocí tuto výměnu budeme moci provést bez komplikací a k Vaší spokojenosti a děkuji za Vaši pomoc.

Lubomír Michálek
     starosta

Celý článek...
 
Vítání občánků Sosnové Tisk E-mail

Dne 3.2.2007 proběhlo na Obecním úřadě v Sosnové vítání občánků.

vitaniobcanku.jpg Pozváni byli:
Jágr Tomáš
Kulhanová Kristýna
Závrský David
Ruda Vlastimil
Lebedová Apolena

Děkuji dětem z MŠ za kulturní program a našim novým občánkům přeji hodně štěstí, zdraví a spokojený život.

L.Michálek

 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 Následující > Konec >>

Výsledky 208 - 216 z 220