Zur Navigation | Zum Inhalt
Dobrá rada: dodržujte předepsanou rychlost v obci. Po dohodě s Policií ČR se nám podařilo zajistit namátkové měření rychlosti.
 
Informace obce
Vyjádření obce k záměru "Zařízení ke sběru" - odpady Tisk E-mail

Vyjádření k záměru “Zařízení ke sběru a výkupu plastových obalů Ramš “

ke stažení zde

 
Odpověď z kabinetu - odpady Tisk E-mail

Vážená paní starostko,
panu předsedovi vlády byl doručen Váš dopis, ve kterém žádáte o pomoc při řešení likvidace nepovolené skládky odpadu umístěné v zemědělském areálu Ramš v Sosnové.

ke stažení zde

 
Dopis předsedovi vlády - odpady Tisk E-mail

Vážený pane předsedo,
obracím se na Vás s prosbou o pomoc pri rešení likvidace nepovolené skládky odpadu v Sosnové - v zemedelském areálu Ramš ...

ke stažení zde

 
Dopis předsedovi sněmovny - odpady Tisk E-mail

Vážený pane předsedo,
po shlédnutí včerejšího pořadu „Sedmicka“ nemohu jinak, než reagovat na diskutovaný problém s dovozem odpadu. Jsme jednou z obcí, kam se tento odpad navážel. Kamiony do bývalého zemědělského objektu v Sosnové ...

ke stažení zde

 
Slovo starosty Tisk E-mail
pc240286.gif Zima - nezima. Také se vám zdá, že si s námi ta příroda nějak hraje? Někomu takováto zima vyhovuje, někomu naopak chybí sníh. Ale v každém případě každý z nás musí nějak topit, aby pak z vyhřátého pokoje mohl vyhlížet, zda-li venku bude sníh a nebo pokvetou kytičky. To, že někdo topí uhlím, někdo dřevem a někdo plynem či elektrikou je realita, která se odvíjí od možností každého z nás. Ale zkusme se někdy podívat, co odchází z některých komínů. Jsou všechny kotle správně seřízené a vyčištěné, aby spalování bylo v únosných mezích? Teplo je jedna věc, vzduch, který musíme dýchat je věc druhá. Buďme prosím ohleduplní a snažme se topit tak, abychom si neznepříjemňovali život.
 
<< Začátek < Předchozí 21 22 23 24 25 26 27 Následující > Konec >>

Výsledky 235 - 240 z 240