Zur Navigation | Zum Inhalt
Poplatky v roce 2016: poplatek za psa činí Kč 50, za každého dalšího Kč 75,-
 
Přehled zpráv
Třídíme odpad? Tisk E-mail

popel.gifTřídíme. Je však v našem zájmu, abychom třídili ještě víc. A proč, to se dozvíte v následujícím článku. 

Každý z nás vyhodí za rok asi 150 - 200 kg odpadů. Pokud však odpady už doma třídíte a dáváte je do barevných kontejnerů, umožníte recyklaci více než třetiny tohoto množství. Za rok tak můžete vytřídit až 30 kg papíru, 25 kg plastů, 15 kg skla.

Pokud budete jednotlivé druhy odpadů správně třídit, umožníte jejich další zpracování. Odpady, které vhodíte do barevného kontejneru, odveze svozové auto na dotřiďovací linku. Odtud putují do zpracovatelských firem, kde z odpadů vznikají nové výrobky - to je recyklace odpadu.

A proč třídit víc?

Celý článek...
 
Ohlédnutí za dětským karnevalem - video Tisk E-mail

V sobotu 24. 2. 2007 se v Kulturním domě v Sosnové konal dětský karneval. Myslím, že byl velmi vydařený a rádi bychom i těm, kteří se nemohli zúčastnit, přiblížili atmosféru zhruba pětiminutovým videosestřihem.

Celý článek...
 
Tip na výlet: v Pekle kvetou bledule Tisk E-mail
100_7919.jpg Vzhledem k teplému počasí v Pekle již kvetou bledule (Leucojum vernum). Chcete-li vidět koberce z bledulí, máte tedy nejvyšší čas vypravit se na výlet do této lokality.
 
Zájezd do divadla F.X.Šaldy v Liberci Tisk E-mail

orfeusvpodsveti.jpgObecní úřad Zahrádky pořádá dne 31.3.2007 zájezd do divadla F.X.Šaldy v Liberci na klasickou operetu Orfeus v Podsvětí od Jacquese Offenbacha.

Protože má volnou kapacitu v autobusu i vstupenky, nabízí občanům Sosnové možnost zúčastnit se tohoto zájezdu. Cena lístku cca 220,- Kč, odjezd zhruba v 17.00. Bližší informace zjistíte na telefonu 487 763 937 u Phdr. Strnadové.

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 Následující > Konec >>

Výsledky 511 - 520 z 533