Zur Navigation | Zum Inhalt
Poplatky v roce 2016: parkovací místo - Kč 500,-
 
Přehled zpráv
Noviny ze školky - výlet do Štastné země Tisk E-mail

stastnazeme.jpg Dne 7.5. 07 jsme nastoupily do autobusu a odjely směrem k Turnovu - obec Radvánovice. Cestou jsme 1x zastavily na svačinku a WC. Počet dětských účastníků byl 31 ks, počet dospělých 6 ks. Renatka (paní kuchařka) připravila svačinky a tak jsme měly plná bříška. I dospělí sáhli do svých baťohů a nějaké dobrůtky tam našli.

Celý článek...
 
Fotbal na sobotu Tisk E-mail

fksosnova-sokoldobranov.jpg

FK Sosnová - Sokol Dobranov. Přijďte podpořit domácí tým. Mimochodem, už jste četli v diskuzním fóru pěknou reportáž od Lucie Paulusové z minulého utkání FK Sosnová na domácím hřišti?

Těšíme se na další.

Celý článek...
 
Bytosti z jiného světa v okolních lesích Tisk E-mail
azeroth2007.jpg Během víkendu od 27.4. do 29.4.2007 mohli návštěvníci lesů za Sosnovou, přesněji mezi Lesnou a autodromem, narazit na podivně vyhlížející postavy. Přinášíme proto příspěvek od Kateřiny Krčmářové, který nám tuto záhadu vysvětlí.

 

Bytosti z jiného světa v lesích

Již čtvrtým rokem se v okolí Sosnové konala akce s názvem Azeroth. Jde o fantasy bitvu podle počítačové hry Warcraft III., převážně se jí účastní mladí lidé z celé republiky a jejich počet rok od roku stoupá. Letos jich bylo v Sosnové hodně přes dvě stě. Těmto akcím se spíše než bitvy říká „dřevárny“ a to z důvodu, že se nejedná o rekonstrukci jedné bitvy s použitím odpovídající dobové zbroje, jak je zvykem např. u napodobení středověkých bitev, ale o použití imitací zbraní vyrobených ze dřeva, umělé hmoty, papíru apod. Průběh celého dění je rovnoměrně rozdělen na dva dny.

Popularita „dřeváren“ roste a a během sezóny se jich pořádá na desítky po celé republice.

Celý článek...
 
Nedělní fotbal Tisk E-mail

Přijďte podpořit domácí tým

sksosnova-oldrichov.jpg .

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 Následující > Konec >>

Výsledky 531 - 540 z 570