Zur Navigation | Zum Inhalt
Výzva: Máte zájem přispět k obsahu našich webových stránek? Kontaktujte administrátora nebo obecní úřad.
 
Přehled zpráv
Zájezd do divadla F.X.Šaldy v Liberci Tisk E-mail

orfeusvpodsveti.jpgObecní úřad Zahrádky pořádá dne 31.3.2007 zájezd do divadla F.X.Šaldy v Liberci na klasickou operetu Orfeus v Podsvětí od Jacquese Offenbacha.

Protože má volnou kapacitu v autobusu i vstupenky, nabízí občanům Sosnové možnost zúčastnit se tohoto zájezdu. Cena lístku cca 220,- Kč, odjezd zhruba v 17.00. Bližší informace zjistíte na telefonu 487 763 937 u Phdr. Strnadové.

 
Správce sportovního areálu - tenisový a volejbalový kurt Tisk E-mail

lajnovaka.jpg Obecní úřad hledá spolupracovníka pro funkci správce tenisového a volejbalového kurtu. Zájemci nechť se informují u starosty.

Rámcová náplň činnosti: zpřístupňování areálu, dohled nad stavem kurtů, evidence využití areálu, inkasování úhrad od platících sportovců.

 
Nabídka pohledů Tisk E-mail

pohledy.jpg Obecní úřad nabízí zájemcům možnost pořízení sady pohlednic s námětem obce Sosnová. I v době elektronické komunikace můžete svým přátelům a známým poslat pohled. A trocha propagace naší hezké obce určitě neuškodí.

Cena za sadu 5 kusů pohledů: Kč 20,- . Zakoupit lze na Obecním úřadu.

 
Poštovní služby - připomenutí po roce Tisk E-mail
Prvního dubna 2007 to bude rok od zrušení poštovny v Sosnové. Přestože obec trvala na tom, aby poštovna byla dále provozována, a přestože celý provoz poštovny byl hrazen z nákladů obce, Česká pošta, s.p. ji uzavřela. Připomínáme proto text oznámení, jímž tehdy Česká pošta, s.p. informovala občany Sosnové. Přiznávám, že mně poštovna vyhovovala víc, než současné řešení.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 Následující > Konec >>

Výsledky 531 - 540 z 550