Zur Navigation | Zum Inhalt
Dobrá rada: dodržujte předepsanou rychlost v obci. Po dohodě s Policií ČR se nám podařilo zajistit namátkové měření rychlosti.
 
Přehled zpráv
Pozvánka na maškarní dovádění v Sosnové Tisk E-mail
maskarni2017pozv.jpg
 
Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce Tisk E-mail

Zveme tímto všechny občany, kteří mají zájem o projednávaný program, na řádné zasedání zastupitelstva obce konané dne 30.1.2017 od 18.00 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu v Sosnové.

Program:

  1. NV č. 37/2003 Sb., o odměnách za výkon funkce členům zastupitelstev
  2. Zápis kontrolního + finančního výboru
  3. Volba předsedy kontrolního výboru
  4. Hospodaření obce I-XI 2016
  5. Info z obce

Účast všech členů ZO je nutná !!!

Jindřiška Halasníková, starostka obce

 
Informace k zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí na e-mail Tisk E-mail

V rámci informační kampaně Finanční správy ČR zveřejňujeme leták k rozšíření propagace nové služby zasílání údajů pro placení daně z nemovitých věcí e-mailem.

Tuto službu lze využít od zdaňovacího období roku 2017 a žádost musí být doručena finančnímu úřadu, u kterého je vlastník nemovitých věcí poplatníkem, do 15. března 2017.

danznem_letak2017.png

 
Ohlédnutí za 9. školou bezpečné jízdy Tisk E-mail

VASO1124-1.jpg V sobotu 14.1.2017 proběhl na autodromu v Sosnové již 9. ročník školy bezpečné jízdy organizovaný pro občany Sosnové, který ve spolupráci s vedením autodromu a vedením obce připravil spolek Motor Sport Sosnová.

Tentokrát nám počasí přálo a kromě kluzných ploch se dalo trénovat i na zasněženém povrchu autodromu. Po teorii bezpečné jízdy, kterou přednášel zkušený instruktor Miroslav Klásek, který se na autodromu profesionálně věnuje mimo jiné tréninku řidičů z řad policistů, bezpečnostních ochranek, ale také šoférům, kteří potřebují umazat trestné body, přišly na řadu praktické dovednosti na dráze. Vyhýbací manévr na kluzné ploše, nedotáčivý a přetáčivý smyk v zatáčce. V závěru akce byli ti účastníci, kteří projevili zájem, svezeni v závodních vozech. VASO1130-1.jpg

Těšíme se na další školu bezpečné jízdy a děkujeme vedení obce, vedení autodromu v Sosnové zastoupenému panem Dušánkem a všem instruktorům za vstřícnost při pořádání této akce. A věříme, že akce pomohla účastníkům zjistit, jak se chovají jejich vozy v kritické situaci. A pokud to pomůže při řešení nečekané události v provozu, pak byl její smysl naplněn.

Za fotografie z akce děkujeme panu Václavu Soukupovi, jsou ke shlédnutí zde

Za Motor Sport Sosnová
Jaromír Antoš

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 71 - 80 z 562