Zur Navigation | Zum Inhalt
Poplatky v roce 2016: parkovací místo - Kč 500,-
 
Přehled zpráv
Pozvánka na školu bezpečné jízdy Tisk E-mail

Dne 30.1.2016 (sobota) se na autodromu v Sosnové uskuteční ve spolupráci s vedením autodromu, Obecního úřadu Sosnová a občanského sdružení Motor Sport Sosnová již osmá škola bezpečné jízdy (škola smyku) pro sosnovské občany.

Předběžný program:

09.00 - prezence
09:15-10:30 - teorie bezpečné jízdy v učebně
- poté budou účastníci rozděleni do 3 skupin a postupně se vystřídají v sekcích: slalom, kluzná plocha v zatáčce, kluzná plocha na rovině, kde si za účasti instruktora mohou vyzkoušet své dovednosti při ovládání vozu.

Školu smyku absolvuje každý ve svém vozidle a na vlastní nebezpečí. Protože je počet účastníků omezen (max cca 30 účastníků), je třeba se přihlásit e-mailem na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . V přihlášce uveďte jméno a adresu.

Účast na akci je zdarma, podmínkou je řidičský průkaz skupiny B, vůz a doklady od vozu.

Jaromír Antoš 
 
Pracovní doba OÚ v čase vánočních svátků Tisk E-mail
pracdobavan2015.gif
 
Úřad práce ČR informuje k výměně průkazů OZP Tisk E-mail
Úřad práce ČR informuje: Na výměnu průkazů OZP je již jen měsíc

Už jen jeden měsíc mají držitelé dočasných průkazů osoby se zdravotním postižením (OZP) a průkazů mimořádných výhod na to, aby si zajistili jejich výměnu za nový průkaz OZP.

Nový průkaz OZP má podobu plastové kartičky obdobně jako občanský nebo řidičský průkaz. Je odolný proti poškození a chráněný vůči padělání. Nahrazuje všechny dříve vydávané průkazy (průkazy mimořádných výhod, dočasné průkazy OZP). Všechny tyto doklady jsou platné už jen do 31. 12. 2015.

Výměnu zajišťuje Úřad práce ČR na všech kontaktních pracovištích v okrese Česká Lípa, podle místa trvalého bydliště držitele průkazu. Úřad práce ČR tímto vyzývá občany, aby již neodkládali návštěvu úřadu práce za účelem výměny průkazu. V případě, že tak neučiní, nebudou moci po 1. 1. 2016 využívat žádné benefity a nároky, které jim z vlastnictví průkazu vyplývají.

Bc. Marcela Ottová
ředitelka Kontaktního pracoviště Česká Lípa
 
Pozvánka na zasedání zastupitelstva obce Tisk E-mail
Zveme tímto všechny občany, kteří mají zájem o projednávaný program, na zasedání zastupitelstva obce konané dne 16.12.2015 od 17.30 hodin v zasedací místnosti Obecního úřadu v Sosnové.

Program:

  1. Rozpočtové opatření č.4/2015
  2. Smlouva o zřízení věcného břemene k p.p.č. 504/1, k.ú. Sosnová u České Lípy
  3. Rozhodnutí - Aviatik klub
  4. Dílčí audit 2015
  5. Úpravy Jednacího řádu ZO Sosnová

Účast všech členů ZO je nutná!!!

Jindřiška Halasníková, starostka obce

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 100 z 533