Zur Navigation | Zum Inhalt
Poplatky v roce 2019: svoz komunálního odpadu (popelnice) - zdarma.
 
Zprávy ostatní
Oznámení o prodeji stromků k jarní výsadbě Tisk E-mail
jukka_prodej_2015.gif
 
Ohlédnutí za školou bezpečné jízdy Tisk E-mail
skola_smyku_2015_01.jpg V sobotu 24.1.2015 proběhl na autodromu v Sosnové již 7. ročník školy bezpečné jízdy organizovaný pro občany Sosnové, který ve spolupráci s vedením autodromu a vedením obce připravilo občanské sdružení Motor Sport Sosnová.

Tentokrát byl kurz zahájen zdravovědou, jak si počínat v případě, že se nachomýtneme k nějaké nehodě. Zajímavou a poučnou přednášku vedla paní Hubáčková, vrchní sestra z ARO Nemocnice Česká Lípa. Poté, co si všichni vyzkoušeli srdeční masáž na nebohém panákovi, následovala teorie bezpečné jízdy, kterou přednášel zkušený instruktor Miroslav Klásek. Ten se na autodromu profesionálně věnuje mimo jiné tréninku řidičů z řad policistů, bezpečnostních ochranek, ale také šoférům, kteří potřebují umazat trestné body. 

Celý článek...
 
Pozvánka na školu bezpečné jízdy Tisk E-mail
skola_smyku__12a.jpg

Dne 24.1.2015 (sobota) se na autodromu v Sosnové uskuteční ve spolupráci s vedením autodromu, Obecního úřadu Sosnová a občanského sdružení Motor Sport Sosnová již sedmá škola bezpečné jízdy (škola smyku) pro sosnovské občany.

Předběžný program:

09.00 - prezence
09:15-10:30 - teorie bezpečné jízdy v učebně
- poté budou účastníci rozděleni do 3 skupin a postupně se vystřídají v sekcích: slalom, kluzná plocha v zatáčce, kluzná plocha na rovině, kde si za účasti instruktora mohou vyzkoušet své dovednosti při ovládání vozu.

Školu smyku absolvuje každý ve svém vozidle a na vlastní nebezpečí. Protože je počet účastníků omezen (max cca 30 účastníků), je třeba se přihlásit e-mailem na adresu Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny . V přihlášce uveďte jméno a adresu.

Účast na akci je zdarma, podmínkou je řidičský průkaz skupiny B, vůz a doklady od vozu.

Jaromír Antoš 
 
Pozvánka na drakiádu Tisk E-mail
drakiadapozv2014.png
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 11 - 20 z 48