Zur Navigation | Zum Inhalt
Obecní úřad nabízí novou službu: laminování dokumentů. Formát A4 (lesklá/matná, 80-125 mikronů - 20,- Kč, formát A5 (lesklá/matná, 80-125 mikronů 15,- Kč, menší formáty (vizitky, foto) - 10,- Kč.
 
Zprávy ze sportu
Fotbal na sobotu Tisk E-mail

fksosnova-sokoldobranov.jpg

FK Sosnová - Sokol Dobranov. Přijďte podpořit domácí tým. Mimochodem, už jste četli v diskuzním fóru pěknou reportáž od Lucie Paulusové z minulého utkání FK Sosnová na domácím hřišti?

Těšíme se na další.

Celý článek...
 
Nedělní fotbal Tisk E-mail

Přijďte podpořit domácí tým

sksosnova-oldrichov.jpg .

Celý článek...
 
Fotbal Tisk E-mail

Přijďte podpořit domácí tým

fksosnova.jpg .

 
Bowling team Sosnová Tisk E-mail

bowlingteam.jpg V minulém roce jsme založili bowlingový team a přihlásili jsme se do soutěže „Českolipské amatérské bowlingové ligy“, která se hraje v Hotelu Olympia. Vstoupili jsme do rozehrané soutěže na místo jednoho odstoupivšího teamu na zkušenou.

Nám se to ale zalíbilo a na rok 2006/2007 jsme se přihlásili od samého začátku jako team “BWT SOSNOVÁ“. V soutěži je zaregistrováno 16 mužstev. Hraje se dvoukolově každý s každým, Hrací dny jsou Po, Út, St vždy od 19,00 a 20,30 hod. Pokud máte zájem o podrobnější informace, vyhledejte http://www.clabl.wz.cz/, kde najdete průběžné výsledky mužstev a jednotlivců, propozice soutěže atd.

V současné době jsme na 14 místě průběžného hodnocení s 18 body.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 Následující > Konec >>

Výsledky 121 - 126 z 126