Zur Navigation | Zum Inhalt
Poplatky v roce 2019: svoz komunálního odpadu (popelnice) - zdarma.
 
Zprávy ze sportu
Program podpory sportu pro rok 2014 Tisk E-mail
Do 28.února 2014 mohou občané a organizace podávat žádosti o poskytnutí obecní dotace v rámci Programu I a II na formulářích, které jsou k dispozici na Obecním úřadu v Sosnové nebo ke stažení na internetových stránkách.

Informace k programům podpory sportu:

Zastupitelstvo obce Sosnová odsouhlasilo na zasedání dne 28.1.2013 programy podpory sportu pro rok 2013. Programy slouží k podpoře veřejně prospěšných činností subjektů, které ve svých stanovách mají jako jednu z hlavních činností provozování sportovních a tělovýchovných činností a k podpoře individuálních sportovních aktivit obyvatel obce.

Cílem programů je podpora sportovních aktivit provozovaných obyvatelstvem Sosnové. Programy podpory sportu umožňují požádat o dotaci i těm občanům, kteří svoji sportovní aktivitu provozují například v českolipských sportovních klubech nebo individuálně, případně programy mohou podnítit vznik sportovní aktivity pod existujícími sportovními kluby v Sosnové.

Při posuzování jednotlivých žádostí budou brány v úvahu zejména: věcná a časová reálnost projektů, význam projektu z hlediska reprezentace obce, struktura členské základny žadatele (v případě žádosti klubu apod.), vícezdrojové financování projektu.

Celý článek...
 
Ohlédnutí za školou bezpečné jízdy Tisk E-mail
wp_20140201_003.jpg V sobotu 1.2.2014 proběhl na autodromu v Sosnové již 6. ročník školy bezpečné jízdy organizovaný pro občany Sosnové, který ve spolupráci s vedením autodromu a vedením obce připravilo občanské sdružení Motor Sport Sosnová.

Po nastudování nezbytné teorie včetně rychlého kurzu první pomoci si účastníci vyzkoušeli ovládání svých vozů jak při vyhýbacím manévru na kluzné ploše, tak při nedotáčivém či přetáčivém smyku v zatáčce. Navíc byl letošní výcvik zpestřen speciální fábií, jejíž přídavná konstrukce na zadní nápravě umožňovala bezpečný nácvik driftu a reakcí na přetáčivý smyk. V závěru akce byli zájemci svezeni v ostrých závodních vozech.

Těšíme se na další školu bezpečné jízdy a děkujeme vedení obce, vedení autodromu v Sosnové a všem instruktorům za vstřícnost při pořádání této akce.A jestli to některému z účastníků pomůže při řešení nečekané situace v provozu, pak byl její smysl naplněn. 

Za Motor Sport Sosnová
Jaromír Antoš

 
Pozvánka na vánoční turnaj ve stolním tenise Tisk E-mail
vantenisplakat2013.jpg
 
Turnaj v malé kopané Tisk E-mail

turnaj_nohec_2013_f1.jpg Dne 2.11.2013 proběhl na hřišti s umělým povrchem v Sosnové turnaj v nohejbalu. Zúčastnila se ho 4 mužstva – Sosnová, Třebívlice, Slavoj Houslice a Turbo. Hrálo se na 2 vítězné gamy systémem každý s každým. Každý tým tedy odehrál 3 utkání. I přes nepříznivé deštivé počasí jsme si turnaj užili. Překvapením byla účast týmu obce Třebívlice z okr. Most, tento tým si nakonec odvezl nejcennější trofej.

Výsledky:

1.    Třebívlice                  - Havelka, Kocánek, Fictum

2.    Turbo                        - Peták N. Šveňha B., Pleva Z.

3.    Slavoj Houslice        - Doležal A., Rajt P., Martínek

4.    Sosnová                    - Janovský M., Gallo J., Panták J. ml.

Bc. Jan Gallo – předseda sportovní komise

Další sportovní akcí je turnaj v stolním tenisu dne 26.12.2013, srdečně všechny zveme na tuto akci. Přihlášky žen a dětí do 15 let na mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny nebo na tel. 604132644 do 16.12.2013.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 50 z 126