Zur Navigation | Zum Inhalt
Dobrá rada: dodržujte předepsanou rychlost v obci. Po dohodě s Policií ČR se nám podařilo zajistit namátkové měření rychlosti.
 
Zprávy ze sportu
Volejbalový turnaj smíšených družstev Tisk E-mail

vk_pyramida_sosnov_2012.jpg V sobotu 11. srpna se uskutečnil tradiční volejbalový turnaj, který uspořádal VK Pyramida Sosnová ve spolupráci s obcí Sosnová v rámci Sosnovských sportovních her 2012. Zúčastnilo se 6 smíšených družstev, z toho 2 postavila domácí Pyramida. Zápasy nad vysokou sítí začaly v 9. hodin ráno na víceúčelovém hřišti v Sosnové za pošmourného počasí, což dělalo starost organizátorům, ale po ranní dešťové přeháňce se počasí umoudřilo a po celý zbytek dne se hrálo za slunečného počasí. Hrálo se systémem každý s každým na 2 hrané sety, čekalo nás tedy 15 zápasů.

Na 1. místě se bez jediné prohry umístil tým VK Pyramida Sosnová „A“ pod vedením Zdeňka Mrázka, druhé skončilo družstvo VK Pyramida Sosnová „B“ kapitána Jindřicha Paška. Po remíze s Pyramidou „B“ dosáhl tým New Bogota s kapitánkou Lucií Knapíkovou na bronzovou příčku. Díky 2 prohrám skončilo družstvo Álovci Ally Pozdnyakové na 4. místě, na 5. Marťani vedeni Vladimírou Jeřalovou, kteří doplatili na vyšší věkový průměr. Poslední příčku obsadili AC Bobři s kapitánem Jaroslavem Hochmutem, kteří měli mladý tým a všechny zápasy odehráli se 3 ženami, i když podmínkou byly jen dvě.

Pokud bude velký zájem o tento turnaj trvat i v příštím roce, rozhodli se pořadatelé udělat turnaj dvoudenní, aby se mohli zúčastnit i další týmy, na které se v tomto roce kvůli omezené kapacitě hřiště nedostalo.

Poděkování patří především Obecnímu úřadu Sosnová, který celou akci zaštiťuje a věnuje věcné ceny. Pořádající VK Pyramida Sosnová by touto cestou ráda poděkovala firmám Fehrer Bohemia s.r.o. Česká Lípa a TOP Stavebniny s.r.o. z Pihelu za sponzorské dary, díky kterým můžeme pravidelně trénovat a zúčastňovat se turnajů doma i v zahraničí.

  • 1. místo: VK Pyramida Sosnová „A“ (kap. Zdeněk Mrázek, Petr Mrázek, Ondřej Frič, Pavel Černý, Jana Mrázková, Iva Němcová)
  • 2. místo: VK Pyramida Sosnová „B“ (kap. Jindřich Pašek)
  • 3. místo: New Bogota (kap. Lucie Knapíková)
  • 4. místo: Álovci (kap. Alla Pozdnyaková)
  • 5. místo: Marťani (kap. Vladimíra Jeřalová)
  • 6. místo: AC Bobři (kap. Jaroslav Hochmut)

Kompletní výsledková tabulka ke stažení zde

Zdeněk Mrázek
VK Pyramida Sosnová

 
Stav tenisového turnaje Sosnová 2012 Tisk E-mail

V přiložených tabulkách zjistíte stav tenisových her v rámci singlu a čtyřhry. (stav k 30.7.2012)

sosnova_2012_sing_tab_3007.jpg sosnova_2012_debl_tab_3007.jpg

 
Pozvánka na volejbalový turnaj Tisk E-mail

Pozvánka na volejbalový turnaj v Sosnové dne 11.8.2012.

sosnov_2012_pozvanka_volejbal08.jpg

 
Přehled tenisových zápasů Tisk E-mail

V přiložených tabulkách zjistíte stav tenisových her v rámci singlu a čtyřhry. (stav k 22.7.2012)

sosnova_2012_sing_tab_2207.jpg sosnova_2012_debl_tab_2207.jpg

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 61 - 70 z 126