Zur Navigation | Zum Inhalt
Poplatky v roce 2019: poplatek za psa činí Kč 50, za každého dalšího Kč 75,-
 
Zprávy z kultury
Pozvánka na Josefovskou zábavu Tisk E-mail

Všichni občané jsou srdečně zváni na Josefovskou zábavu, která se koná dne 22.3.2013 od 20.00 hodin.

josefzabplak2013.png

 

 
Pozvánka do divadla Tisk E-mail

pohledabudesudiven.jpg "Pohleď a budeš udiven" je komedie, ve které se střetává náš svět se světem zemřelých - aneb varování pro všechny, kteří se těší, že je o smrti čeká klidný život.

Divadlo Nový Bor v úterý 26.3.2013 od 19.00 hodin

Nová duchařská komedie v režii Petra Hrušky. Čeká vás komedie plná nadpřirozena a tajemna. Starý profesor v podání Petra Křiváčka se po smrti vrátí do svého bytu jako duch. Nebude tam ovšem sám. Spolu s ním tam jsou totiž další tři duchové – Miluška Bittnerová, Martina Hudečková a David Suchařípa. Dále také profesorův bývalý lékař se snoubenkou alias Jiří Langmajer a Máša Málková. Lukáše Langmajera zde můžeme vidět jako právníka a floutka v jedné osobě.

V této komedii se snoubí klasický humor v podání Jiřího Langmajera s prvky duchařiny, záhad a mystérie. Na své si tak přijdou nejen milovníci humoru, ale také příznivci duchovna. Toto představení může být bráno jako úsměvné zamyšlení nad tím, co nás po smrti čeká – klid to ale podle Johna Patricka – autora hry, rozhodně není. Divadlo Palace opět dokazuje, že na volbě svých představení se podílí rozum s citem. Není totiž lehké zvolit hru, která zaujme diváka nejen svým dějem, nad kterým je potřeba přemýšlet, ale i stylem humoru.

Vstupné : 300,- Kč

Předprodej vstupenek OÚ Sosnová tel. 487520874

 
Blíží se závěr fotosoutěže Sosnová a její okolí Tisk E-mail

Pod patronací Obecního úřadu v Sosnové pořádá kulturní komise soutěž o nejhezčí fotografii Sosnové a jejího okolí. V hodině dvanácté do fotosoutěže dorazily další fotografie, které si můžete prohlédnout zde. Všechny fotky najdete v galerii.

Chcete-li některé ze soutěžících fotografií dát svůj hlas, můžete tak učinit. V hlavním menu vlevo vyberte položku Galerie, v galerii soutěže příslušnou fotografii a pro ni hlasujte. Hlasovat můžete i pro několik fotografií, z jednoho počítače může hlasovat i několik osob. Spoléháme přitom na váš smysl pro fair play (ne, že si postupně vaší fotce naklikáte spoustu bodů) a navíc zběsilé klikače odfiltrujeme :)

Vyhodnocení soutěže bude na konci listopadu.

sosnova_priroda_a_okoli_01.JPG sosnova_priroda_a_okoli_02.JPG

Celý článek...
 
Pozvánka na 17. sosnovský kulturní večer Tisk E-mail

ajetodixieland.jpgSrdečně vás zveme na 17. SOSNOVSKÝ KULTURNÍ VEČER, tentokrát s AJETO DIXIELAND. Koncert se uskuteční v pátek 14.prosince 2012 v Kulturním domě Sosnová od 20.00 hodin.

Přijďte si poslechnout výběr známých dixielandových skladeb v příjemném prostředí s příjemnou obsluhou. Staňte se součástí sosnovského publika i vy. Přijďte alespoň na chvilku zapomenout na starosti všedního dne.

Vstupenky v hodnotě 150,- Kč lze zakoupit na Obecním úřadu (tel. 487 520 874) nebo Veterinární klinice (tel. 487 825 008) v Sosnové. Sosnovští důchodci mají tradičně vstup na kulturní večer zdarma, vstupenky si musí pouze včas vyzvednout.

Martin Russ
kulturní komise

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 91 - 100 z 171