Zur Navigation | Zum Inhalt
Obecní úřad nabízí novou službu: laminování dokumentů. Formát A4 (lesklá/matná, 80-125 mikronů - 20,- Kč, formát A5 (lesklá/matná, 80-125 mikronů 15,- Kč, menší formáty (vizitky, foto) - 10,- Kč.
 
Přehled zpráv
Dotace z programů podpory sportu Tisk E-mail

fotbal.jpg Do 10.dubna 2007 mohou občané a organizace podávat žádosti o poskytnutí obecní dotace v rámci Programu I a II na formulářích, které jsou k dispozici na Obecním úřadu v Sosnové nebo ke stažení na těchto internetových stránkách. 

Aktualizace 9.5.2007: příjemci  a výše dotací z Programů podpory sportu byla schválena na jednání zastupitelstva dne 2.5.2007 - viz zápis a usnesení z jednání ZO 6/2007.

Celý článek...
 
Připomínka - je třeba uhradit poplatky Tisk E-mail

Připomínáme občanům povinnost zaplatit poplatky za:

popelnice - 350,- Kč/osoba
psa - 50,- Kč
za parkovací místo - 500,- Kč

Termín zaplacení je do 31.3.2007.

 

 
Vánoční besídka v mateřské školce Tisk E-mail

Vánoční besídka pro důchodce v mateřské školce Na den 18. prosince dopoledne připravila Mateřská škola Sosnová pro důchodce, kteří si chodí do školky pro obědy, vánoční besídku s posezením a malým pohoštěním. 

Celý článek...
 
Sběr papíru Tisk E-mail

Mateřská školka v Sosnové uvítá vaši pomoc při sběru starého papíru a plastových víček od lahví.

sberpapiru.jpg Mateřská školka se účastní soutěže ve sběru tříděného odpadu a za takto získané finanční prostředky může dětem pořídit například vánoční dárky, Mikulášskou nadílku, výlet do zoo a podobně.

Chcete-li pomoci, přineste kdykoliv tyto suroviny do mateřské školky. Papír prosíme roztřídit na noviny, kartón a ostatní papír (časopisy, obaly apod.). Papír je možno nechat i na zahradě (například mimo provozní hodiny školky).

Za pomoc předem děkujeme. 

 
<< Začátek < Předchozí 61 62 Následující > Konec >>

Výsledky 601 - 610 z 611