Zur Navigation | Zum Inhalt
Poplatky v roce 2019: poplatek za psa činí Kč 50, za každého dalšího Kč 75,-
 
Ohlédnutí za 9. školou bezpečné jízdy Tisk E-mail
Středa, 18 leden 2017

VASO1124-1.jpg V sobotu 14.1.2017 proběhl na autodromu v Sosnové již 9. ročník školy bezpečné jízdy organizovaný pro občany Sosnové, který ve spolupráci s vedením autodromu a vedením obce připravil spolek Motor Sport Sosnová.

Tentokrát nám počasí přálo a kromě kluzných ploch se dalo trénovat i na zasněženém povrchu autodromu. Po teorii bezpečné jízdy, kterou přednášel zkušený instruktor Miroslav Klásek, který se na autodromu profesionálně věnuje mimo jiné tréninku řidičů z řad policistů, bezpečnostních ochranek, ale také šoférům, kteří potřebují umazat trestné body, přišly na řadu praktické dovednosti na dráze. Vyhýbací manévr na kluzné ploše, nedotáčivý a přetáčivý smyk v zatáčce. V závěru akce byli ti účastníci, kteří projevili zájem, svezeni v závodních vozech. VASO1130-1.jpg

Těšíme se na další školu bezpečné jízdy a děkujeme vedení obce, vedení autodromu v Sosnové zastoupenému panem Dušánkem a všem instruktorům za vstřícnost při pořádání této akce. A věříme, že akce pomohla účastníkům zjistit, jak se chovají jejich vozy v kritické situaci. A pokud to pomůže při řešení nečekané události v provozu, pak byl její smysl naplněn.

Za fotografie z akce děkujeme panu Václavu Soukupovi, jsou ke shlédnutí zde

Za Motor Sport Sosnová
Jaromír Antoš

Aktualizováno ( Pondělí, 20 únor 2017 )