Zur Navigation | Zum Inhalt
Výzva: Máte zájem přispět k obsahu našich webových stránek? Kontaktujte administrátora nebo obecní úřad.
 
O tomto webu Tisk E-mail
   

 

kolecka.jpg Žijeme ve světě plném informačních technologií. Proto webový portál, jehož prostřednictvím vám chceme sdělovat zprávy a zajímavosti ze života obce Sosnová, není nijak vyjímečným. Na těchto stránkách si můžete přečíst zápisy z jednání zastupitelstva, zprávy z úřední desky nebo třeba předpisy obce.

Aby však stránky byly skutečně zajímavé a aktuální, potřebuje náš informační systém data. Možná si vzpomenete na komedii "Číslo 5 žije", v níž se obživlý robot dožaduje dalších a dalších informací. Nikdo není sám schopen obsáhnout veškeré dění. A více pohledů na věc nebývá na škodu.

Umíte napsat reportáž o utkání sosnovských fotbalistů nebo volejbalistů? Máte zajímavý tip na výlet i s ilustrační fotkou? Nebo obrázky z historie Sosnové? Nebo chcete upozornit na nějakou akci? Ozvěte se.

Záměrně jsme zvolili do tohoto článku obrázek hodinového strojku. Aby náš web běžel dobře, musí všechna kolečka spolupracovat.

P.S.: Najdete-li na těchto stránkách nějaké chyby, nefunkčnosti či jiné nedostatky, dejte, prosím, vědět. Tento web je v plenkách. Aby dospěl, potřebuje informace. 

Těšíme se na vaše postřehy, příspěvky a náměty, které můžete zasílat e-mailem na adresu: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny