Zur Navigation | Zum Inhalt
Výzva: Máte zájem přispět k obsahu našich webových stránek? Kontaktujte administrátora nebo obecní úřad.
 
Zprávy ostatní
Noviny z naší školky Tisk E-mail

policie.jpg Dnes, 18.4.2007 jsme měli ve školce vzácnou návštěvu.  Z České Lípy za námi přijeli 3 policisté státní policie České republiky. Přijeli policejním autem, do kterého jsme si mohli sednout, prohlédnout a dokonce i zahoukat sirénou! Neslyšel jsi, taťko, neslyšelas´ maminko, houkat před polednem policejní auto v Sosnové? Tak to jsem houkal já u nás na zahradě!!!

 

Ve třídě nám páni policajti vysvětlovali, jak se chovat na silnici i k sobě navzájem. Museli jsme si dokonce sáhnout do svědomí, když se nás ptali, jak moc jsme hodní, ohleduplní a poctiví. Dostali jsme policejní bonbón a policisté říkali, že kdo nemluví pravdu, tomu po něm zmodrá nos. To bylo poprvé, co paní učitelky slyšely větu :“JÁ NECHCI BONBÓN....“ 

Celý článek...
 
Sdělení Obecního úřadu k akcím na autodromu Tisk E-mail

Obecní úřad Sosnová v minulých dnech obdržel oznámení o konání akcí na autodromu, které jsou do jisté míry nad obvyklý rámec (doba provozu, let vrtulníku). Starosta obce proto předal vedení autodromu dopis se stanoviskem k těmto akcím.

 

Celý článek...
 
Oznámení o konání akce na autodromu - vrtulník Tisk E-mail
autodrom.gifObecní úřad Sosnová obdržel oznámení o konání akce na autodromu. Text oznámení naleznete v přiloženém souboru.
Celý článek...
 
Zápis dětí do mateřské školy Tisk E-mail

skolka.jpg Mateřská škola Sosnová oznamuje konání zápisu do mateřské školy ve dnech 24.-26.4.2007 od 10.00 do 13.00 hod.

Po dohodě lze domluvit jiný termín, nejpozději však do 27.5.2007.

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 48 z 48