Zur Navigation | Zum Inhalt
Obecní úřad nabízí novou službu: laminování dokumentů. Formát A4 (lesklá/matná, 80-125 mikronů - 20,- Kč, formát A5 (lesklá/matná, 80-125 mikronů 15,- Kč, menší formáty (vizitky, foto) - 10,- Kč.
 
Jirka
Uživatel
Junior
Příspěvků: 8
graphgraph
 
zastupitelstvo - 06/01/2011 11:37 Když jsem si přečetl usnesení z posledního zastupitelstva, našel jsem tam chybné údaje. Poté jsem si přečetl celý tam projednávaný jednací řád (mimochodem způsob jeho projednávání mne donutil znechuceně předčasně odejít) a bylo to ještě horší.
Protože nejsem zastupitel, ale pouze občan obce, nemusí se mou námitkou proti zápisu nikdo zabývat. Proto žádám zastupitele obce, aby kdokoliv svým jménem podal místo mne námitku následujícího znění :
Podávám námitku proti usnesení č.3/2010 z jednání zastupitelstva obce a to proti bodům 3/D a 3/E, kde znění usnesení neodpovídá způsobu hlasování uvedenému v zápise.
Bod 3/C usnesení je zbytečný a odpovídá zmatečnému způsobu hlasování popsanému jednacím řádem.

Děkuji
Jiří Liška
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.
Jirka
Uživatel
Junior
Příspěvků: 8
graphgraph
 
Re:zastupitelstvo - 04/05/2011 10:38 Uplynul týden od posledního jednání zastupitelstva obce a zatím jsem nezaznamenal žádnou reakci na jeho průběh. Proto bych chtěl vyjádřit velmi stručně svůj názor na dle mého názoru nevhodný slovní útok některých zastupitelů vůči ředitelce školky p.Křížové.
Všichni přítomní vědí o čem píši, ti ostatní se o tom určitě z doslechu dozvědí. Nebudu zacházet do podrobností, ale budu jen heslovitě komentovat, co mně především vadilo :
1) Veřejné obvinění ze spáchání trestných činů - naprosto bez důkazů, zvýšený hlas některých zastupitelů, zastupitelé mluvili bez přidělení slova předsedající starostky.
2) Paní ředitelka věc stručně vysvětlila - zastupitelé adekvátně nezměnili své jednání.
Dle mého názoru zklamalo zastupitelstvo jako celek, neboť nemělo připustit nevhodné jednání některých svých zastupitelů. Oceňuji věcné vystoupení p.Brauna na obranu ředitelky školky. Věřím, že další diskuse k této věci bude vedena bez emocí a s potřebnou mírou slušnosti.

Liška Jiří

PS:je zajímavé,že se nikdo nepozastavuje nad tím, že dochází k výměně oken v bytovém domě zkolaudovaném v roce 2000 za statisíce, ale že se odveze odepsané železo a shnilá prkna z pískoviště to je problém. Okna ve školce by potřebovala vyměnit spíše, jsou několikanásobně starší.
  | | Správce zakázal anonymní příspěvky.